Lartë

Produkti

Vittoria – Reggiseno 280

19.25

80 (3)
85 (4)
90 (5)
95 (6)
Spastroje
- +
Kategori: , Etiketë:

Përshkrim

Belseno Vittoria.

– Seamless clean-cut v neckline
– Seamless clean-cut wings
– Soft jacquard fabric for an innovative comfort

Composition: 65% polyamide, 25% cotton, 10% elasthane

Sytjena me mbushje dhe kopa speciale.

– Forma V korrekte pa tegel
– Krahë korrekt pa tegel
– Material i butë për një rehati inovative

Përmbajtja: 65% poliamid, 25% pambuk, 10% elastan

 

Informacion shtesë

Color - Lepel

Bianco, Nero

Size - Lepel

80 (3), 85 (4), 90 (5), 95 (6)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Vittoria – Reggiseno 280”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos qui blanditiis praesentium voluptatum.

v