Lartë

Produkti

Velluto 80

7.40

S/M (1/2)
L (3)
XL (4)
Spastroje
- +
Kategori: , , Etiketë:

Përshkrim

Unihopke të buta, ngrohta dhe padepërtueshme që ka rrip të belit të rehatshëm e cila nuk shtrëngon dhe nuk mblidhet.

Trashësia e fijeve: 89 DTEX = 80 DEN
Përmbajtja: 89% poliester, 11% elastan

Warm and soft opaque tights with comfort waistband that does not tighten and does not roll up.

Denier: 89 DTEX = 80 DEN
Composition: 95% polyamide, 5% elasthane

Informacion shtesë

Color - Sanpellegrino

Size - Sanpellegrino

, ,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Velluto 80”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos qui blanditiis praesentium voluptatum.

v