Lartë

Produkti

Underwire Bikini

15.55

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Kategori: , , Etiketa: ,

Përshkrim

Bikini me tel dhe brekë të larta.

Përmbajtja: 82% poliamid, 18% elastan

Underwire bikini with high briefs.

Composition: 82% polyamide, 18% elasthane

 

Informacion shtesë

Color - GEMI

Rosso, Violet

Size - GEMI

80 (3), 85 (4), 90 (5), 95 (6)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Underwire Bikini”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos qui blanditiis praesentium voluptatum.

v