Lartë

Produkti

T-shirt Scollo V (MVM)

14.45

XL (6)
Spastroje
- +

Përshkrim

Maicë e brendshme me jakë V me thurje të butë.

– Pa tegel anësor
– Elasticitet tre-dimenzional
– Veti antibakteriale dhe anti-mikotike
– Mikrofibër dhe elastan

Përmbajtja: 94% poliamid, 6% elastan

T-shirt V-neck in soft smooth knitting.

– Seamless
– Three-dimensional elasticity
– Antibacterial and anti-mycotic
– Microfiber and elastane.

Composition: 94% polyamide, 6% elastan

 

Informacion shtesë

Color - Sanpellegrino

Man Size-GEMI

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “T-shirt Scollo V (MVM)”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos qui blanditiis praesentium voluptatum.

v