Lartë

Produkti

Support 70

5.35

S/M (1/2)
L (3)
XL (4)
Spastroje
- +
Kategori: , Etiketa: ,

Përshkrim

Sheer support tights with a graduated compression on three different levels: on ankle, leg, and thigh. It helps the blood circulation and makes the legs look slim and elegant. With control top, size Maxi and big gusset.

Composition: 80% polyamide, 20% elastan
Denier: 77 DTEX = 70 DEN

Mbështetje e dukshme e unihopkeve me një kompresim në tre nivele të ndryshme: në kyçin e këmbës, këmbën dhe kofshën. Ndihmon qarkullimin e gjakut dhe i bën këmbët që të duken të holla dhe elegante. Me pjesë të sipërme kontrolli, masë Maxi dhe përforcues të madh.

Përmbajtja: 80% poliamid, 20% elastan
Trashësia e fijeve: 77 DTEX = 70 DEN

Informacion shtesë

Color - Sanpellegrino

, , ,

Size - Sanpellegrino

, ,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Support 70”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos qui blanditiis praesentium voluptatum.

v