Lartë

Produkti

Support 20

3.50

S/M (1/2)
L (3)
XL (4)
Spastroje
- +
Kategori: , Etiketa: ,

Përshkrim

Sheer tights with support effect. Eliminating the sensation of tired legs caused by a sedentary or extremely dynamic life. Resistant and sheer toe.

Composition: 89% polyamide, 11% elastan
Denier: 22 DTEX = 20 DEN

Unihopke të dukshme me efekt mbështetëse. Eliminon ndjenjën e këmbëve të lodhura shkaktuar nga një jetë e ulur ose
jashtëzakonisht dinamike. E qëndrueshme dhe me gishtërinjë të dukshëm.

Përmbajtja: 89% poliamid, 11% elastan
Trashësia e fijeve: 22 DTEX = 20 DEN

Informacion shtesë

Color - Sanpellegrino

, , , ,

Size - Sanpellegrino

, ,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Support 20”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos qui blanditiis praesentium voluptatum.

v