Lartë

Produkti

Supervelo 8

5.10

S/M (1/2)
L (3)
XL (4)
Spastroje
- +
Kategori: , Etiketa: ,

Përshkrim

Very sheer tights that minimizes the skin imperfections with a MAKE UP effect giving your legs the desired color shade. Breathable and light top with comfort waistband. Invisible toe.

 

Composition: 90% polyamide, 10% elastan

Denier: 9 DTEX = 8 DEN

 

Unihopke shumë të dukshme që minimizojnë lëkurën e papërsosur me një efekt Make-upi duke iu dhënë këmbëve hijën e ngjyrës së dëshiruar. Merr frymë dhe ka një rrip të belit të lehtë dhe të rehatueshme. Gishtërinjë të padukshëm.

 

Përmbajtja: 90% poliamid, 10% elastan

Trashësia e fijeve: 9 DTEX = 8 DEN

Informacion shtesë

Color - Sanpellegrino

, , ,

Size - Sanpellegrino

, ,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Supervelo 8”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos qui blanditiis praesentium voluptatum.

v