Lartë

Produkti

String Vita Bassa

6.60

L/XL (3/4)
S/M (1/2)
Spastroje
- +
Kategori: , Etiketa: ,

Përshkrim

Low waist string with hygienic cotton gusset.

– Seamless
– Three-dimensional elasticity
– Antibacterial and anti-odour properties
– Microfiber and elastane

Composition: 93% polyamide, 7% elasthane

Tanga me ijë të ulët me përforcues pambuku higjienik.

– Pa tegel anësor
– Elasticitet tre-dimenzional
– Veti antibakteriale dhe anti-aromë
– Mikrofibër dhe elastan

Përmbajtja: 93% poliamid, 7% elastan

Informacion shtesë

Color - Sanpellegrino

Size - Sanpellegrino

,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “String Vita Bassa”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos qui blanditiis praesentium voluptatum.

v