Lartë

Produkti

Soft MWL

9.90

L/XL (3/4)
S/M (1/2)
Spastroje
- +

Përshkrim

Bluzë me mëngë të gjata, jakë V të thellë, në fije mëndafshi dhe angora, poliamid dhe elastan, e realizuar me model gjeometrik përpara. Mëngët dhe shpina janë të bëra me thurje të butë, ndërsa qafa dhe dekorimet me thurje të ngritur.

– Pa tegel anësor
– Elasticitet tre-dimenzional
– Veti antibakteriale dhe anti-aromë
– Mikrofibër dhe elastan

Përmbajtja: 47% poliamid, 40% viskozë, 10% angora

Long-sleeved T-shirt, with deep V-neck, in viscose and angora, polyamide and elastan, realized with geometric pattern in front. The sleeves and the back are in smooth knitting, the neckline and the trims are in rib knitting.
– Seamless
– Three-dimensional elasticity
– Antibacterial and anti-odour properties
– Microfiber and elastane

Composition: 47% polyamide, 40% viscosa, 10% angora

 

Informacion shtesë

Color - Oroblù

Viola Reale, Wool

Size - Oroblù

L/XL (3/4), S/M (1/2)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Soft MWL”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos qui blanditiis praesentium voluptatum.

v