Lartë

Produkti

Skin Shape 20

9.00

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Kategori: , Etiketa: ,

Përshkrim

Unihopke të holla e të lehta si pendë që janë të dukshme dhe kanë pjesë të sipërme që merr formë, tonifikojnë belin dhe lëmon ijet ndërkohë që rrafshon barkun. Me përforcues.

Përmbajtja: 88% poliamid, 12% elastan
Trashësia e fijeve: 22 DTEX = 20 DEN

Thin, feather-light sheer tights with shaping top, which slims waist and smooths hips, while flattening the belly. With gusset.

Composition: 88% polyamide, 12% elastan
Denier: 22 DTEX = 20 DEN

Informacion shtesë

Color - Sanpellegrino

, ,

Size - Sanpellegrino

, ,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Skin Shape 20”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos qui blanditiis praesentium voluptatum.

v