Lartë

Produkti

Push-Up Bikini Classic

16.00

100 (7)
105 (8)
80 (3)
85 (4)
90 (5)
95 (6)
Spastroje
- +
Kategori: , , Etiketa: ,

Përshkrim

Bikini push-up klasike dhe brekë të larta.

Përmbajtja: 82% poliamid, 18% elastan

Push-up bikini classic and high briefs.

Composition: 82% polyamide, 18% elasthane

 

Informacion shtesë

Color - GEMI

Nero

Size - GEMI

100 (7), 105 (8), 80 (3), 85 (4), 90 (5), 95 (6)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Push-Up Bikini Classic”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos qui blanditiis praesentium voluptatum.

v