Lartë

Produkti

Night T-shirt Scollo Tondo

11.70

L/XL (3/4)
S/M (1/2)
Spastroje
- +
Kategori: , Etiketa: ,

Përshkrim

Bluzë me mëngë të shkurta, jakë të rrumbullakët me dizajn me lule dhe effect të lëvizshëm.

– Pa tegel anësor
– Elasticitet tre-dimenzional
– Veti antibakteriale dhe anti-aromë
– Mikrofibër dhe elastan

Përmbajtja: 93% poliamid, 7% elastan

Short sleeves T-shirt with round neck and floral printed pattern, spry effect.

– Seamless
– Three-dimensional elasticity
– Antibacterial and anti-odour properties
– Microfiber and elastane

Composition: 93% polyamide, 7% elasthane

Informacion shtesë

Color - Sanpellegrino

Size - Sanpellegrino

,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Night T-shirt Scollo Tondo”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos qui blanditiis praesentium voluptatum.

v