Lartë

Produkti

MB Support 40

2.50

One Size
Spastroje
- +
Kategori: , Etiketa: ,

Përshkrim

Mbështetje e dukshme e çorapeve të gjata me kufi te butë e cila nuk shtrëngon dhe nuk mblidhet. Gishtërinjë rezistent.

Përmbajtja: 86% poliamid, 14% elastan
Trashësia e fijeve: 44 DTEX = 40 DEN

Sheer support knee-highs with soft border that never squeezes or rolls up. Resistant toe.

Composition: 86% polyamide, 14% elastan
Denier: 44 DTEX = 40 DEN

Informacion shtesë

Color - Sanpellegrino

, , ,

Size - Sanpellegrino

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “MB Support 40”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos qui blanditiis praesentium voluptatum.

v