Lartë

Produkti

Lift-Up 40 (Shaper)

10.80

S/M (1/2)
L (3)
XL (4)
Spastroje
- +
Kategori: , Etiketa: ,

Përshkrim

Unihopke gjysmë të dukshme që ngrisin të pasmet, tonifikojnë barkun, ijet dhe këmbët pa shkaktuar fryrje. Përforcuese pambuku dhe tegel me rehati të sheshtë.

Përmbajtja: 83% poliamid, 17% elastan
Trashësia e fijeve: 44 DTEX = 40 DEN

Semi-sheer tights that lift the bottom, slim the tummy, hips and thighs without producing bulges. Cotton gusset and comfort flat seams.

Composition: 83% polyamide, 17% elastan
Denier: 44 DTEX = 40 DEN

Informacion shtesë

Color - Sanpellegrino

,

Size - Sanpellegrino

, ,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Lift-Up 40 (Shaper)”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos qui blanditiis praesentium voluptatum.

v