Lartë

Produkti

Free-Up 15

6.55

S/M (1/2)
L (3)
XL (4)
Spastroje
- +
Kategori: , Etiketa: ,

Përshkrim

Çorape shumë të dukshme me elastan. Përmban fije të butë dhe të lëmuar, si dhe kufi dantelle me përshtatje perfekte. E qëndrueshme dhe me gishtërinjë të dukshëm.

Përmbajtja: 86% poliamid, 14% elastan
Trashësia e fijeve: 17 DTEX = 15 DEN

Very sheer stay up stockings, with elastane. Soft and smooth yarn, lace border with perfect fit. Resistant and sheer toe.

Composition: 86% polyamide, 14% elastan
Denier: 17 DTEX = 15 DEN

Informacion shtesë

Color - Sanpellegrino

, ,

Size - Sanpellegrino

, ,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Free-Up 15”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos qui blanditiis praesentium voluptatum.

v