Lartë

Produkti

Fascia Marion

15.85

80 (3)
85 (4)
90 (5)
Spastroje
- +
Kategori: , Etiketë:

Përshkrim

Sytjena me mbushje dhe kopa speciale.

– Efekt push-up
– Rripa me logo që hiqen
– Rripa të tejdukshëm të përfshira

Përmbajtja: 52% poliamid, 40% poliester, 8% elastan

Special padded band bra with graduated cups.

– Push-up effect
– Removable straps with logo
– Transparent straps included

Composition: 52% polyamide, 40% polyester, 8% elasthane

 

 

Informacion shtesë

Color - Lepel

Bianco, Nero, Nudo

Size - Lepel

80 (3), 85 (4), 90 (5)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Fascia Marion”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos qui blanditiis praesentium voluptatum.

v