Lartë

Produkti

Doppiofilo 22 (Resistance)

5.95

S/M (1/2)
L (3)
XL (4)
Spastroje
- +
Kategori: , Etiketa: ,

Përshkrim

Unihopke të dukshme të prodhuara me një teknologji inovative e cila përdor dy fije në vend të një fijes. Qëndrueshmeria dhe rehatia kombinohen në mënyrë perfekte.

E qëndrueshme – mesatarisht për 16 ditë.

Përmbajtja: 85% poliamid, 15% elastan
Trashësia e fijeve: 24 DTEX = 22 DEN

Sheer tights made with an innovative technology that uses two threads instead of one. Resistance and comfort combine perfectly.

Long lasting – on average 16 days.

Composition: 85% polyamide, 15% elastan
Denier: 24 DTEX = 22 DEN

Informacion shtesë

Color - Sanpellegrino

, ,

Size - Sanpellegrino

, ,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Doppiofilo 22 (Resistance)”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos qui blanditiis praesentium voluptatum.

v