Lartë

Produkti

DMB Dream 20

2.00

One Size
Spastroje
- +
Kategori: , Etiketa: ,

Përshkrim

Çorape të dukshme me kufi të lëmuar e të butë dhe gishtërinjë të padukshëm.

Përmbajtja: 94% poliamid, 6% elastan
Trashësia e fijeve: 22 DTEX = 20 DEN

Sheer socks with smooth, soft border and invisible toe.

Composition: 94% polyamide, 6% elasthane
Denier: 22 DTEX = 20 DEN

Informacion shtesë

Color - Sanpellegrino

, , ,

Size - Sanpellegrino

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “DMB Dream 20”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos qui blanditiis praesentium voluptatum.

v