Lartë

Produkti

Day 40

3.60

M (2)
XXL (5)
L (3)
Spastroje
- +

Përshkrim

Unihopke mbështetëse, të lehta dhe të dukshme. Ato bëjnë këmbët të duken të holla dhe elegante.

Përmbajtja: 78% poliamid, 22% elastan
Trashësia e fijeve: 44 DTEX = 40 DEN

Sheer light support tights. They make the legs look slim and elegant.

Composition: 78% polyamide, 22% elasthane
Denier: 44 DTEX = 40 DEN

Informacion shtesë

Color - Sanpellegrino

, ,

Size - Sanpellegrino

, ,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Day 40”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos qui blanditiis praesentium voluptatum.

v