Lartë

Produkti

Day 20

2.65

M (2)
S (1)
XXL (5)
Spastroje
- +

Përshkrim

Unihopke të dukshme dhe rezistente me elastan. Përshtatje perfekte. Nuk shtrëngon dhe parandalon rrëshqitjen.

Përmbajtja: 90% poliamid, 10% elastan
Trashësia e fijeve: 22 DTEX = 20 DEN

Resistant and sheer tights, with elasthane. Perfect fit. They never squeeze and prevent the tights from slipping down.

Composition: 90% polyamide, 10% elasthane
Denier: 22 DTEX = 20 DEN

Informacion shtesë

Color - Sanpellegrino

, ,

Size - Sanpellegrino

, ,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Day 20”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos qui blanditiis praesentium voluptatum.

v