Lartë

Produkti

Day 15

2.65

XXL (5)
Spastroje
- +

Përshkrim

Unihopke shumë të dukshme dhe rezistente me elastan. Pjesa e sipërme mbështetëse e lehtë.

Përmbajtja: 86% poliamid, 14% elastan
Trashësia e fijeve: 17 DTEX = 15 DEN

Resistant and very sheer tights, with elasthane. Light support top.

Composition: 86% polyamide, 14% elasthane
Denier: 17 DTEX = 15 DEN

Informacion shtesë

Size - Sanpellegrino

Color - Sanpellegrino

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Day 15”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos qui blanditiis praesentium voluptatum.

v