Lartë

Produkti

Comodo 20 Curvy (Plus sizes)

3.85

S/M (1/2)
L (3)
XL (4)
Spastroje
- +
Kategori: , Etiketa: ,

Përshkrim

Unihopke të dukshme. Ka rrip te belit e cila është e butë dhe e lartë që siguron rehati maksimale dhe përshtatje perfekte. Nuk shtrëngon dhe parandalon rrëshqitjen. E përforcuar dhe ka pjesën e lartë e cila është e zgjeruar për të rezistuar ndaj irritimit. E qëndrueshme dhe me gishtërinjë të përforcuar.

Përmbajtja: 91% poliamid, 9% elastan
Trashësia e fijeve: 22 DTEX = 20 DEN

Sheer tights. Soft and high waistband assuring maximum comfort and perfect fit. It never squeezes and prevents the thighs from slipping down. Reinforced and super extensible top longer in the thigh to resist chafing. Resistant and reinforced toe.

Composition: 91% polyamide, 9% elasthane
Denier: 22 DTEX = 20 DEN

Informacion shtesë

Color - Sanpellegrino

, ,

Size - Sanpellegrino

, ,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Comodo 20 Curvy (Plus sizes)”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos qui blanditiis praesentium voluptatum.

v