Lartë

Produkti

Comodo 15

2.65

S/M (1/2)
L (3)
XL (4)
Spastroje
- +
Kategori: , Etiketa: ,

Përshkrim

Unihopke shumë të dukshme. Ka rrip të belit e cila është e butë dhe e lartë që siguron rehati maksimale dhe përshtatje perfekte. Nuk shtrëngon dhe nuk mblidhet. Pjesa e sipërme është e përforcuar. E qëndrueshme dhe me gishtërinjë të përforcuar.

Përmbajtja: 86% poliamid, 14% elastan
Trashësia e fijeve: 17 DTEX = 15 DEN

Very sheer tights. Soft and high waistband assuring maximum comfort and perfect fit. It never squeezes and rolls up. Reinforced top. Resistant and reinforced toe.

Composition: 93% polyamide, 7% elastan
Denier: 17 DTEX = 15 DEN

 

Informacion shtesë

Color - Sanpellegrino

, , ,

Size - Sanpellegrino

, ,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Comodo 15”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos qui blanditiis praesentium voluptatum.

v