Lartë

Produkti

Catherine + Jodie (Set)

7.35

70 (1)
75 (2)
Spastroje
- +
Kategori: , Etiketa: ,

Përshkrim

Push-up and gel bra with tanga.

Composition: 50% polyamide, 40% polyester, 10% elastan

Sytjena me mbushje e xhel dhe tanga.

Përmbajtja: 50% poliamid, 40% poliester, 10% elastan

Informacion shtesë

Color - Lepel

Alba, Eclisse, Terra

Size - Lepel

70 (1), 75 (2)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Catherine + Jodie (Set)”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos qui blanditiis praesentium voluptatum.

v