Lartë

Produkti

Caresse 40

5.75

S/M (1/2)
L (3)
XL (4)
Spastroje
- +
Kategori: , Etiketa: ,

Përshkrim

Mbështetje e unihopkeve me një masazh për kompresim. Ndihmon qarkullimin e gjakut, mbështet këmbët dhe i bën ato që të duken të holla dhe elegante. Me përforcues të madh, masë Maxi dhe Supermaxi.

Përmbajtja: 82% poliamid, 18% elastan
Trashësia e fijeve: 44 DTEX = 40 DEN

Support tights with a graduated compression massage. It helps the blood circulation, supports the legs and makes them look slim and elegant. With gusset, size Maxi and Supermaxi with big gusset.

Composition: 82% polyamide, 18% elasthane
Denier: 44 DTEX = 40 DEN

Informacion shtesë

Color - Sanpellegrino

, , , ,

Size - Sanpellegrino

, ,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Caresse 40”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos qui blanditiis praesentium voluptatum.

v