Lartë

Produkti

All Colors Caraco Vest

11.50

L/XL (3/4)
S/M (1/2)
Spastroje
- +

Përshkrim

Bluzë me krahë të gjerë e jakë të rrumbullakët në ngjyra të modës.

– Pa tegel anësor
– Elasticitet tre-dimenzional
– Veti antibakteriale dhe anti-aromë
– Mikrofibër dhe elastan

Përmbajtja: 93% poliamid, 7% elastan

Wide strap camisole with round neck in fashion colors.

– Seamless
– Three-dimensional elasticity
– Antibacterial and anti-odour properties
– Microfiber and elastane

Composition: 93% polyamide, 7% elasthane

 

Informacion shtesë

Color - Oroblù

Jungle, Lilac

Size - Oroblù

L/XL (3/4), S/M (1/2)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “All Colors Caraco Vest”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos qui blanditiis praesentium voluptatum.

v