Lartë

Produkti

Caldissimo

10.30

L/XL (3/4)
S/M (1/2)
Spastroje
- +
Kategori: , , Etiketë:

Përshkrim

Unihopke të buta, ngrohta dhe izoluese. Përmban push që mbron këmbët nga i ftohti. Me rrip të belit të butë dhe përforcues.

Përmbajtja: 89% poliester, 11% elastan

Warm, soft and insulating tights. Fleece inside to protect the legs and feet from cold. Soft waistband. With gusset.

Composition: 89% polyester, 11% elasthane

Informacion shtesë

Color - Sanpellegrino

Size - Sanpellegrino

,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Caldissimo”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos qui blanditiis praesentium voluptatum.

v