Lartë

Produkti

Boxer Man

10.05

M (4)
XL (6)
Spastroje
- +
Kategori: , Etiketë:

Përshkrim

Mbathje me thurje të butë.

– Pa tegel anësor
– Elasticitet tre-dimenzional
– Veti antibakteriale dhe anti-mikotike
– Mikrofibër dhe elastan

Përmbajtja: 94% poliamid, 6% elastan

Boxer in soft smooth knitting.

– Seamless
– Three-dimensional elasticity
– Antibacterial and anti-mycotic
– Microfiber and elastane

Composition: 94% polyamide, 6% elastan

 

Informacion shtesë

Color - Sanpellegrino

,

Man Size-GEMI

,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Boxer Man”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos qui blanditiis praesentium voluptatum.

v