Lartë

Produkti

Bonnie

6.30

75 (2)
80 (3)
Spastroje
- +
Kategori: , Etiketa: ,

Përshkrim

Padded and wired bra.

Composition: 50% polyamide, 33% polyurethane, 12% cotton, 5% elastan

Sytjena me tel dhe e mbushur.

Përmbajtja: 50% poliamid, 33% poliuretan, 12% pambuk, 5% elastan

Informacion shtesë

Color - Lepel

Bianco, Nero, Nudo

Size - Lepel

75 (2), 80 (3)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Bonnie”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos qui blanditiis praesentium voluptatum.

v