Lartë

Produkti

Band

3.65

L/XL (3/4)
S/M (1/2)
Spastroje
- +
Kategori: , Etiketë:

Përshkrim

Bandeau top, a perfect fit without constrictions. Seamless. Three-dimensional elasticity. Antibacterial and anti-mycotic. Microfiber and elastane.

Composition: 91% polyamide, 9% elastan

Babydoll me përshtatje të përsosur pa shtrëngime. Pa tegel anësor. Elasticitet tre-dimenzional. Antibakteriale dhe anti-mikotike. Mikrofibër dhe elastan.

Përmbajtja: 91% poliamid, 9% elastan

Informacion shtesë

Color - Oroblù

Citron, Coral, Lake, Marine, Turquoise, Violet

Size - Oroblù

L/XL (3/4), S/M (1/2)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Band”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos qui blanditiis praesentium voluptatum.

v