Lartë

Produkti

All Colors T-shirt Round

11.70

L/XL (3/4)
Spastroje
- +

Përshkrim

Bluzë me mëngë të shkurta me jakë të gjerë të rrumbullakët në ngjyra të modës.

– Pa tegel anësor
– Elasticitet tre-dimenzional
– Veti antibakteriale dhe anti-aromë
– Mikrofibër dhe elastan

Përmbajtja: 93% poliamid, 7% elastan

Short-sleeve t-shirt wide round neck in fashion colors.

– Seamless
– Three-dimensional elasticity
– Antibacterial and anti-odour properties
– Microfiber and elastane

Composition: 93% polyamide, 7% elasthane

 

Informacion shtesë

Color - Oroblù

Avio, Jungle, Lilac

Size - Oroblù

L/XL (3/4)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “All Colors T-shirt Round”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos qui blanditiis praesentium voluptatum.

v