Lartë

Produkti

All Colors Bra + Brazilian (SET)

12.90

L (3)
M (2)
XL (4)
Spastroje
- +
Kategori: , Etiketë:

Përshkrim

Smooth push-up with padded cups and adjustable straps decorated with rhinestones, with coordinated, smooth Brazilian cut panties, with doubled seamless back to prevent lines. Available in fashion colors.

Composition
Bra: 50% polyamide, 40% cotton, 10% elasthane
Brazilian: 81% polyamide, 19% elasthane

Sytjena me mbushje të butë dhe me rripa të përshtatshme të dekoruara me gurë, si dhe brekë të buta të koordinuara me prerje braziliane që kanë tegel të dyfishtë për të parandaluar vijat. Në dispozicion në ngjyrat e modës. 

Përmbajtja
Sytjena: 50% poliamid, 40% pambuk, 10% elastan
Brekë: 81% poliamid, 19% elastan

Informacion shtesë

Color - Oroblù

Red, Violet

Size - Oroblù

L (3), M (2), XL (4)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “All Colors Bra + Brazilian (SET)”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos qui blanditiis praesentium voluptatum.

v